Muc-Off Bicycle Chain Doc

Kód: 1574318
Neohodnotené
Značka: Muc-Off
37,49 €
Skladom u dodávateľa, do 4 dní u vás
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Expresné doručenie aj do druhého dňa
pri objednávke do 12:00 hod.
Doručenie tovaru
na odb. miesto Zásielkovne alebo priamo na adresu

Podrobný popis

Muc-Off Chain Doc odstraňuje nečistoty z reťazí bicyklov s minimálnym úsilím. Tento život zachraňujúci stroj na čistenie reťaze funguje tak, že sa pripne na reťaz a kombinuje silné rotujúce kefy s úžasnou silou nášho biologického čističa reťaze Muc-Off. V priebehu niekoľkých sekúnd oživí vašu reťaz... Presne 19.

Chain Doc sa dodáva spolu s plechovkou čistiaceho prostriedku Muc-Off Bio Chain Cleaner, takže je pripravený na čistenie priamo z krabice.

  • Plne biologicky odbúratelný
  • Vodou rozpustný
  • Bezpečný pri použití na carbon
  • Preniká špinou a tukmy rychle a účinne odstraňuje aj tu najtuhšiu špinu vrátane vode odolných mazív a olejov zanechávajúcich voskovou vrstvu
  • Obsahuje najmodernejšie rozpúšťadlá, ktoré si bez problémov poradia s naozaj velkými nánosmi nečistôt, maziva a ich zmesi.

Balenie obsahuje Chain Cleaner

Ako nainštalovať Muc-Off Chain Doc
1. Najprv odstráňte veko z nádoby na čistič reťaze.
2. Nasaďte kruhovú plochu Chain Doc na vrch plechovky, pričom tlačidlo na rozprašovanie je umiestnené uprostred. Pevne zatlačte, až kým sa pekne nezmestí.
3. Utiahnite skrutku na Chain Doc krížovým skrutkovačom, aby sa plechovka počas čistenia nikam neposunula!
4. Pevne zatlačte slamku, ktorá je súčasťou súpravy Chain Doc, do rozprašovača plechovky, pričom druhý koniec slamky nasaďte späť do súpravy Chain Doc. Na súprave Chain Doc by ste mali vidieť malý otvor, do ktorého sa dá zasunúť.
5. To je všetko, ste pripravení na čistenie reťaze!

Návod na použitie Muc-Off Chain Doc
1. Umiestnite bicykel do zvislej polohy alebo ho upevnite do dielenského stojana. Pre optimálne napnutie reťaze presuňte reťaz na stredný predný reťazový krúžok a tretiu najmenšiu kazetu.
2. Držte zariadenie na čistenie reťaze v ľavej ruke s palcom na tlačidle spreja a ukazovákom na spúšťači Chain Doc. Otvorený prístroj Chain Doc umiestnite nad reťaz.
3. Stlačením spúšte zatvorte reťazový prístroj Chain Doc. Otáčajte pedálmi dozadu 2 až 3 otáčky a zároveň striekajte čistiaci prostriedok na reťaz cez Chain Doc. Pokračujte v ďalších 2 až 3 otáčkach bez striekania.
4. Reťaz a zariadenie na čistenie reťaze dôkladne opláchnite čistou, čerstvou vodou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: