Popruh na rám / Strap Mtb Rival

Kód: 8761/S 8761/M 8761/L Zvoľte variant
22 hodnotení
10,90 €
Skladom (>5 ks) Skladom u dodávateľa, do 4 dní u vás Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
+ MINIPUMPA ?
+ SADA NA DEFEKTY ?

NOVINKA

Detailné informácie

Expresné doručenie aj do druhého dňa
pri objednávke do 12:00 hod.
Doručenie tovaru
na odb. miesto Zásielkovne alebo priamo na adresu

Podrobný popis

My v Mtb Rival máme najradšej jazdenie kedy sa cítime totálne uvoľnene a tým máme na mysli jazdenie bez batohu a ľadvinky. Cítiť to vo výšlape (menej potu) ale rovnako aj pri zjazde kedy nám nič neprekáža v 100% manévrovateľnosti biku. Obzvlášt pri kratších jazdách do 1 alebo 2 hodín je zbytočné so sebou ťahať kopec príslušenstva, ktoré častokrát ani nepotrebujeme ale máme ich so sebou pre prípad núdze resp. technického problému. 

Okrem fľasky s vodou potrebujeme mať pri sebe pumpu, sadu na defekty a ešte aj multitool. Týmto dokážeme pokryť takmer všetky bežné technické problémy, ktoré bežné nastávajú. Sú nimi defekt, úprava tlaku v plášti, ohnuté riaditká pri páde, dotiahnutie povolených skrutiek, nitovanie roztrhnutej reťaze a pod. Presne pre takéto dôležité náradie / príslušenstvo a jazdenie bez ľadvinky / batohu je najlepším pomocníkom popruh tzv. strap.

Keďže sme si jazdenie bez ľadvinky s náradím upnutím v popruhu ihneď obľúbili, rozhodli sme sa vyrobiť vlastný popruh, pretože žiadny na trhu nespĺňal naše predstavy. Na trhu je mnoho popruhov ale žiadny neponúka variabilitu nastavenia / upnutia na rôzne hŕubky rámov.

Náš popruh vyrábame v 3 dĺžkach (veĺkostiach) aby perfektne sedel na každom ráme. 

Veľkosti:

  • S - pre obvod rámovej rúry bicykla do 15cm
  • M - pre obvod rámovej rúry bicykla od 16cm do 21cm
  • L - pre obvod rámovej rúry bicykla 21cm a viac

*Pre správnu veĺkosť je potrebné zmerať obvod rámu v mieste, kde chcete popruh upevniť na rám.

** Ak chcete upínať do popruhu väčšie predmety ako napr. duša alebo viac predmetov ako napr. duša + pumpa tak odporúčame väčšiu veľkosť

Šírka popruhu: 2,5cm

Popruh disponuje 2 okruhmi - vnútorný okruh popruhu a vonkajší okruh popruhu resp. hlavný.

  • Vnútorý okruh popruhu - slúži na upnutie pumpy, sady na dekekt, multiklúča tak, že predmet stiahnete pevne na suchý zips. Popruh je potiahnutý protišmykovou vrstvou. 
  • Vonkajší / Hlavný popruh -  slúži na upevnenie celého popruhu okolo rámu bicykla a zároveň je možné ním pritiahnuť o rám napr aj dušu alebo bundičku, chrániče, nejaký snack v tyčinke... prakticky čokoľvek! 

 

Spolu s popruhom odporúčame pozrieť sa aj na produkty, ktorú sú do popruhu vhodné a máte možnosť si ich pridať formou príplatku za zvýhodnenú cenu. Jedná sa o nasledovné produkty: 

 

IMG_7319 kopie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: