Muc-Off eBike All-Weather Lube 250ml

Kód: 1879588
Neohodnotené
Značka: Muc-Off
16,90 €
Skladom u dodávateľa, do 4 dní u vás
Môžeme doručiť do:
22.4.2024

Detailné informácie

Doručenie tovaru
na odb. miesto Zásielkovne alebo priamo na adresu
Expresné doručenie aj do druhého dňa
pri objednávke do 12:00 hod.

Podrobný popis

Naše mazivo na reťaze eBike All-Weather Chain Lube je vysokoúčinné syntetické mazivo na reťaze špeciálne navrhnuté na zaťaženie reťaze eBike vysokým krútiacim momentom. Naše jedinečné vodoodpudivé zloženie, preniká hlboko do článku reťaze a vytvára odolný ochranný povlak, ktorý chráni pred koróziou a opotrebovaním kovu o kov. Jedinečná zmes prísad pre extrémne tlaky zaručuje, že mazivo odolá aj tým najvýkonnejším pohonom e-bikov. Naša receptúra zabezpečí mazanie na dlhé vzdialenosti, jazdu po cestách a v teréne za všetkých podmienok pri vysokom zaťažení krútiacim momentom.

  • Špeciálne vyvinuté pre reťaze eBike
  • Na dlhé vzdialenosti pri jazde v teréne a na cestách za každého počasia
  • Vysoko výkonné syntetické zloženie pre maximálnu ochranu

Ako na to:
1. Reťaz úplne odmastite a vysušte.
2. Dôrazne pretrepte nádobu a naneste mazivo, aby ste ošetrili každú časť reťaze.
3. Nanášajte opakovane, aby ste zaistili maximálnu ochranu.
4. Zabráňte kontaktu s brzdami.
5. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Najčastejšie otázky:

1. Čo spôsobuje vysoké zaťaženie reťaze na elektrobicykli a ako proti tomu bojuje mazivo?

Vysoké zaťaženie krútiacim momentom na elektrobicykli opotrebuje reťaz oveľa rýchlejšie ako na bežnom bicykli v dôsledku zvýšených a okamžitých nárazov výkonu motora. To viac zaťažuje reťaz a reťazové krúžky, čo vedie k vyššiemu treniu z väčšieho kontaktu kovu s kovom, čo vedie k opotrebovaniu, ak sa nepoužíva správne mazivo. Naše mazivá pre e-biky boli vyvinuté na boj proti tomuto javu vďaka jedinečnej zmesi syntetických olejov. Vysoká úroveň na mieru vyrobených prísad a nitridu bóru, čo znamená, že vydržia dlhšie a znižuje trenie v celom hnacom reťazci aj pri zvýšenom zaťažení.

2.Ak sa reťaz e-bicykla opotrebováva viac, je pri použití maziva eBike opotrebovanie reťaze rovnaké ako na bežnom bicykli?

Používanie našich mazív na e-bike pomôže výrazne znížiť frikciu počas jazdy a udrží reťaz v hladkom chode oveľa dlhšie ako tradičné mazivo, avšak vždy bude dochádzať k vyššiemu namáhaniu reťaze v dôsledku asistovaného motora, čo znižuje životnosť akejkoľvek reťaze viac ako na bežnom bicykli.

3. Je interval mazania rovnaký ako u bežného bicykla?

Odporúčali by sme čistiť a premazávať reťaz vášho e-bicykla častejšie, tak často, ako sa len dá... ak je to možné, po každej jazde. Týmto postupom predĺžite životnosť reťaze a ďalších komponentov hnacieho ústrojenstva, ktorých oprava môže byť nákladná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: