Muc-Off Quick Drying Degreaser Workshop 750ml

Kód: 1769642
1 hodnotenie
Značka: Muc-Off
16,99 €
Skladom u dodávateľa, do 4 dní u vás
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Detailné informácie

Expresné doručenie aj do druhého dňa
pri objednávke do 12:00 hod.
Doručenie tovaru
na odb. miesto Zásielkovne alebo priamo na adresu

Podrobný popis

Muc-Off Dry Degreasser rýchlo odstraňuje tuky, mastnotu a špinu bez nutnosti oplachovania vodou. Jedinečné suché zloženie znamená, že sa po vyčistení jednoducho odparí, aby zanechal komponenty dôkladne čisté a bez akýchkoľvek zvyškov a usadenín. Poradí si aj s najhrubšiou špinou, vrátane tuku a voskových mazív.

  • Vysoko účinný odmasťovač na rýchle a bezpečné odstránenie aj tej najodolnejšie špiny ako je olej, tuk a ďalšie nečistoty.
  • Jedinečné "suché" zloženie umožňuje čistiť reťaz a iné komponenty bez potreby následného opláchnutia vodou.

Návod na použitie: Používajte v dobre vetranom priestore. Náplň dôkladne pretrepte, aby sa aktivovali všetky zložky produktu a aplikujte na vybranú oblasť. Teraz použite kefu alebo handru na odstránenie tuhších nečistôt. Potom starostlivo utrite suchou handrou. Ak si nie ste istí povrchovú kompatibilitou alebo sa nejedná o originálny továrensky povrch, tak pred použitím otestujte na malej nenápadnej ploche.

Nebezpečenstvo: Mimoriadne horľavý aerosól. Tlaková nádoba. Pri zahriatí môže explodovať. Dráždi kožu. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže spôsobiť smrť. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: